Kominki elektryczne i promienniki podczerwieni wodtke Warszawa

Ciepło i ogrzewanie przyszłości wymagają interakcji różnych rodzajów energii dla zintegrowanego i zrównoważonego systemu grzewczego. Oprócz energii z biomasy, elektryczna technika grzewcza będzie odgrywać coraz większą rolę na rynku grzewczym. W połączeniu z innymi odnawialnymi źródłami energii, energia elektryczna może być wykorzystywana inteligentnie i elastycznie, a tym samym gwarantuje trwałość przyszłych systemów.

Zadzwoń i otrzymaj darmową wycenę swojej instalacji lub odwiedź nasz salon kominków w Warszawie - obsługujemy cały kraj

Tel:+48 602 518 575 lub +48 792 848 967

Kominki elektryczne – feel the flame

Kominki elektryczne feel the flame zapewniają przytulną atmosferę i przyjemne, komfortowe ciepło w każdej przestrzeni mieszkalnej z klimatycznym efektem płomienia. Emocje i praktyczne korzyści łączą się w jedno harmonijne, pełne dzieło sztuki.

Kominek feel the flame iVision

Kominek feel the flame iVision

Moc: 1,7kW

Szczegóły
Kominek feel the flame No.1

Kominek feel the flame No.1

Moc: 1-2 kW

Szczegóły
Kominek feel the flame X

Kominek feel the flame X

Moc: 1,6 kW

Szczegóły

Promienniki podczerwieni – feel warm

Jeśli wyjdziesz z cienia na słońce w słoneczny dzień, od razu poczujesz przyjemne i korzystne ciepło, chociaż rzeczywista temperatura powietrza pozostaje stała. To jest promieniowanie podczerwone słońca. Podobnie jak słońce, promienniki podczerwieni - feel warm zapewniają wygodne promieniowanie cieplne. W wyniku wymiany ciepła powstaje przytulny klimat wewnętrzny i wyrównana temperatura w pomieszczeniu.

Promieniki-feel-the-warm

Promienniki podczerwieni feel warm IR B 300 - IR W 300

Moc: 300W

Szczegóły
Promieniki-feel-the-warm

Promienniki podczerwieni feel warm IR B 500 - IR W 500

Moc: 500W

Szczegóły
feel-the-warm-300

Promienniki podczerwieni feel warm IR B 700 - IR W 700

Moc: 700W

Szczegóły
feel-the-warm-300

Promienniki podczerwieni feel warm IIR B 900 - IR W 900

Moc: 900W

Szczegóły

Informacje o funkcjach

Z możliwą do podłączenia mocą grzewczą do 2 kilowatów, zapewniają przytulne ciepło, zwłaszcza w budynkach wyposażonych w tradycyjne ogrzewanie, które nie pozwala na szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu. Kominki elektryczne to rozwiązanie idealne jako dodatkowe ogrzewanie.

Aranżacje są praktycznie nieograniczone, zarówno w salonie, sypialni, a nawet łazience. Wystarczy kilka chwil i jedno gniazdo do instalacji a następnie można wygodnie kontrolować ciepło przy użyciu pilota. W wyniku energooszczędnej technologii LED zużycie energii kominków feel the flame jest bardzo niskie. W trybie płomienia bez mocy grzewczej zużycie energii wynosi 20 watów.

Dzięki wysokiej jakości materiałom, precyzji wykonania i energooszczędnej technologii LED urządzenia projektowane są z myślą o najwyższych wymaganiach życiowych - progresywne i ponadczasowe. Design jest podstawowym elementem marki wodtke. Celem jest stworzenie trwałej wartości, a nie tylko ustalenie trendów - zawsze z zapewnieniem zrównoważonego rozwoju.

Korzyści
- kominek elektryczny swobodnie zawieszony z klimatycznym efektem płomienia,
- 20-watowe zużycie energii podczas pracy bez mocy grzewczej,
- moc grzewczą 1 kW / 2 kW można włączyć za pomocą wentylatora powietrza konwekcyjnego,
- prosty montaż na ścianie,
- gotowy do podłączenia - wystarczy jedno gniazdo,
- energooszczędna technologia LED,
- zawiera pilota zdalnego sterowania,
- cicha praca.

Idealny dodatek do wolniejszego systemu grzewczego.
Budynki wyposażone w tradycyjne ogrzewanie nie pozwalają na szybką zmianę temperatury w pomieszczeniu. Promienniki podczerwieni - feel warm są idealne do stosowania jako dodatkowe ogrzewanie w celu zwiększenia odczuwalnej temperatury pokojowej w obszarze promieniowania w krótkim czasie, a tym samym zapewnienia przyjemnego i przytulnego ciepła.

Energooszczędne i tanie ogrzewanie.
Pobór mocy i moc cieplna są prawie identyczne – wydajność wynosi prawie 100%. Z tego powodu urządzenia doskonale nadają się do zastosowania jako ogrzewanie dodatkowe lub przejściowe.

Optymalny klimat w pomieszczeniu i dobre samopoczucie.
Promienniki podczerwieni - feel warm nie emitują promieniowania do otaczającego powietrza, ale do przedmiotów znajdujących się w pobliżu, takich jak meble lub ściany. Zapobiega to wysychaniu powietrza, co prowadzi do optymalnego klimatu w pomieszczeniu.

Łagodzenie dolegliwości mięśniowych i ból pleców.
Naczynia krwionośne są rozszerzane, a krążenie stymulowane w wyniku bezpośredniego ciepła promieniowania podczerwonego. Ciepło łagodzi napięcie i jest uważane za korzystne dla zdrowia w przypadku dolegliwości mięśniowych i pleców.

Przejrzysty i purystyczny design.
Nowa linia produktów feel warm bezproblemowo wpisuje się w język kształtu i materiałów. Wysokiej jakości materiały łączą się z innowacyjną technologią, aby stać się trwałymi wartościami. Ponieważ w firmie wodtke design zawsze łączy się z wymogiem zrównoważonego rozwoju.


Wróć do strony kominki Wodtke